Delenummer 51277336
Produsent HERTH+BUSS ELPARTS 
EAN numrene 4026736452698
Garanti 24 måneder
kr 546inkl.MVA
kr 436,80ekskl.MVA
Vekt: 0.03 kg
For produsent BMW
For produsent Mercedes-Benz
For produsent VAG
Antall stikkontakter 4 -polet
Kabellengde 175 mm
Kabeldiameter fra 1,5 mm²
Kabeldiameter til 2,5 mm²
Tilleggsvare /tilleggsinfo med stikkontakthylse
Tilleggsvare /tilleggsinfo med tetning
Tilleggsartikkel/tilleggsinfo 2 med rør
Material lednignsisolasjon Silikon
Temperaturområde fra −25 °C
Temperaturområde til +140 °C
For OE-nr. 7.02851.20.0
For OE-nr. 7.02851.20.8
For OE-nr. 7.00294.17.0
For OE-nr. 7.22810.60.0
For OE-nr. 11517586925
For OE-nr. 11517586924
For OE-nr. 11517563183
For OE-nr. 11517546994
For OE-nr. 11517545201
For OE-nr. 11517521584
For OE-nr. A 414 470 12 94
SVHC Inneholder ingen SVHC-stoffer!

OEM numrene Orginal Utstyr Produsent